Шановні здобувачі освіти І курсу нового набору спеціальності 223 Медсестринство освітньо-професійної програми СЕСТРИНСЬКА СПРАВА (денної форми навчання), Акушерська справа.
02 вересня о 8:45 годині відбудуться організаційні збори на чолі із завідувачем відділення Півнєвим Євгеном Вікторовичем.
Місце зустрічі – вхід до навчального корпусу коледжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Минулі події

Тренінг «Надання домедичної допомоги за алгоритмом MARCH»

Викладачі КЗ “ЗМФК” ЗОР Яковлєва К.С., Бєленічев К.І. та здобувачі освіти відділень Лікувальна справа та Сестринська справа, на чолі із завідувачем відділення Фармація, промислова фармація Варванським П.А, провели тренінг «Надання домедичної допомоги за алгоритмом MARCH» 

Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

Патріотизм починається з малого – з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина незалежно від віку,

З Міжнародним жіночим днем!

Дорогі жінки, вітаємо вас із 8 березня! У Міжнародний жіночий день бажаємо вам від щирого серця побільше світла, тепла, легкості, усмішок і прекрасного настрою. Нехай збуваються бажання, а в сім'ях будуть щастя та мир. Нехай