Приймальна комісія КЗ “ЗМФК” ЗОР відповідно до Правил прийому рекомендує вступникам, крім тих, хто знаходиться на тимчасово окупованій території, за кордоном або в інших областях України, подавати документи особисто (очно), для зменшення випадків здійснення помилок вступниками при реєстрації електронного кабінету та подачі заяв і документів, а також для формування паперового пакету документів, необхідного для подальшого навчання у закладі освіти.
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/07/352210478_1033346901171024_6129478677457298867_n-1024x1024.jpg)
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/07/353015942_1033347091171005_1692993518617835569_n-1024x1024.jpg)
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/07/352402469_1033347134504334_2588689568268655040_n-1024x1024.jpg)
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/07/352217183_1033347154504332_7302854942594508302_n-1024x1024.jpg)
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/07/353385895_1033347184504329_6057612936405641605_n-1024x1024.jpg)
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/07/353459637_1033347201170994_1439690497808141513_n-1024x1024.jpg)