8 квітня у групі І.923А СС класним керівником Ємець А.В. і практичним психологом Мелешко М.В. було проведено психологічний тренінг із згуртування студентського колективу. Тренінг був спрямований на формування сприятливого психологічного клімату в групі, покращення взаємодії між її членами і розвиток уміння працювати в команді.
Під час тренінгу було оголошено повітряну тривогу, але це не зупинило процес і студенти продовжили отримувати необхідні soft-skills у цікавому активному форматі вже в укритті коледжу.
Дякуємо організаторам, турбуємося про комфортні психологічні умови навчання для наших здобувачів освіти і надалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Минулі події

Змагання із кульової стрільби

06 грудня 2023 року відбулися змагання із кульової стрільби серед здобувачів закладів освіти фахової передвищої за сприянням Запорізького обласного відділення  Комітету з фізичного виховання  та спорту МОН України.Від нашого коледжу прийняли участь здобувачі: Сиваш Ілона – група 

З Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю! Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме

Відкритий позакласний захід

Здобувачі освіти І курсу групи 923СС спеціальності 223 Медсестринство на чолі з класним керівником Ємець А.В. провели у режимі онлайн відкритий позакласний захід на тему: “Духовно-моральна культура особистості, як основа формування майбутнього спеціаліста – медика”.