29 вересня з нагоди Дня захисників і захисниць України в обласному центрі патріотичного виховання відбувся просвітницький захід – соціальна гра “Жива бібліотека”. Аудиторією інтерактивного заходу стала запорізька молодь та юнацтво, серед них і здобувачі освіти КЗ “ЗМФК” ЗОР з якими рятувальники, правоохоронці та військовослужбовці провели тематичні лекції. У формі відкритого діалогу учасники могли поспілкуватися на теми дотичні особливостям служби експертів, поставити свої питання. Такий формат сприяє обізнаності молоді у специфіці роботи силових та спеціальних структур,  загальній поінформованості та, як підсумок, формує культуру громадянського суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Минулі події

День пам’яті жертв голодоморів

У XX сторіччі українці пережили три голодомори: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і голод 1946 – 1947 років. Утім, серед найтрагічніших сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932 – 1933 років.

Тренінг: «Надання першої долікарської допомоги для цивільного населення»

05 грудня викладачами циклової комісії природничо-наукових дисциплін та дисциплін хірургічного профілю КЗ “ЗМФК” ЗОР Надаховською Н.І, Білим О.П., Зайцевою Н.А., Кушніренко Н.М та Чорною Ю.О. був проведений тренінг: «Надання першої долікарської допомоги для цивільного населення»співробітникам

День працівників освіти

Дорога моя команда, дорогі мої колеги, найталановитіші та найкреативніші! Наш коледж – це ви, ваша праця, ваше терпіння, ваша турбота про студентів, ваші знання, ваше невичерпне натхнення і ваш професіоналізм! Прийміть найщиріші вітання з професійним