05 грудня викладачами циклової комісії природничо-наукових дисциплін та дисциплін хірургічного профілю КЗ “ЗМФК” ЗОР Надаховською Н.І, Білим О.П., Зайцевою Н.А., Кушніренко Н.М та Чорною Ю.О. був проведений тренінг: «Надання першої долікарської допомоги для цивільного населення»
співробітникам коледжу та гуртожитку КЗ “ЗМФК” ЗОР. Викладачі ознайомили колег з принципами надання допомоги та самодопомоги при критичних станах – відкритих ушкодженнях (рани, кровотечі), термічних ушкодженнях (опіки, відмороження, електротравми), ушкодженнях голови,
органів грудної клітки та органів черевної порожнини та алгоритми надання невідкладної допомоги при клінічній смерті. Присутні на тренінгу одержали теоретичні знання, необхідні для зупинки критичної кровотечі, відновлення прохідності дихальних шляхів, допомозі при пневмотораксі та проведення серцево-легеневої реанімації. Всі охочі мали також можливість відпрацювати алгоритми надання допомоги при зазначених невідкладних станах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Минулі події

Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот»

Патріотизм починається з малого – з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина незалежно від віку,

З Днем студента!

Шановні здобувачі освіти КЗ "ЗМФК" ЗОР. Вітаємо вас з Днем студента! Студентство – воістину найкращий період життя. Бажаю вам відчути всі його переваги. Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде все більше.

День пам’яті жертв Голодомору

День пам'яті жертв Голодомору – щорічна жалобна дата в Україні, наприкінці листопада ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів (1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 рр) у ХХ столітті.   Цього року вшанування