У КЗ "Запорізький медичний фаховий коледж" ЗОР відбулося чергове засідання педагогічної ради, яке пройшло у змішанній формі з використанням платформи Google meet.
З вітальним словом виступила директор Варавка Ірина Петрівна, голова педагогічної ради, яка звітувала про роботу педагогічного колективу, особливості організації освітнього процесу в умовах воєнного часу та планування діяльності коледжу. Заступник директора з навчальної роботи В'юшкова Тамара Іванівна та голови циклових комісій Пашина Ірина Віталіївна, Надаховська Наталія Іванівна, Ємець Анжеліка Вікторівна висвітили оцінку актуальності навчально-методичного забезпечення дисциплін у рамках спеціальності.
Практичний психолог Мелешко Марина Вікторівна доповіла про аналіз соціально-психологічного вектору викладачів і студентів сьогодні (підсумки роботи за І півріччя).
Завідувач навчально-методичної лабораторії Доценко Євген Станіславович акцентував увагу на змінах та нововеденнях у Положенні про ведення журналу обліку академічної групи та викладачів.
Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, педагогічна рада прийняла відповідні рішення.


 

 

 

Від administrator