За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft, до КЗ “ЗМФК” ЗОР передано 5 ноутбуків.
Педагогічні працівники нашого освітнього закладу отримали необхідні девайси для забезпечення більш ефективного та якісного освітнього процесу, зокрема, дистанційного навчання.
Щиро дякуємо Олені Зеленській та партнерам за підтримку і надання сучасної техніки для розвитку освітянської галузі у воєнний час.
Працюємо разом заради майбутнього України! Перемога за нами!
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/04/1682613169814-1024x482.jpg)