Традиція святкування Дня Європи була започаткована багато років тому. Її метою є відзначення миру і єдності народів, які населяють європейський континент.
Цьогоріч Україна вдруге відзначатиме День Європи 9 травня.
Ця дата – чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння російській збройній агресії. Зараз ми на шляху до перемоги у боротьбі за незалежність, демократію та відновлення миру!
![](https://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/dd47748e-c125-4dae-9b88-54f7d37fcfdd.jpg)