Викладачем історії і керівником гуртка «Рідний край» Ємець А.В. було організовано і проведено екскурсії для здобувачів освіти КЗ “ЗМФК” ЗОР.
Студенти відвідали центр народного мистецтва «Петриківка» і етно-хутір “Козацька Січ” у Дніпропетровській області, що дозволило ближче познайомитися з українською культурою, повсякденним життям козаків-гречкосіїв, розглянути багату колекцію старовинних побутових предметів і помилуватися мистецтвом художнього осередку Петриківського декоративного розпису.
Дякуємо керівництву відвіданих закладів за теплу і гостинну зустріч, студентам – прагнення до активного студентського життя попри всі труднощі і висловлюємо найбільшу вдячність ЗСУ – за можливість продовжувати культурно-навчальну діяльність і національно-патріотичне виховання здобувачів освіти.
![](https://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231112_194652_558-1024x771.jpg)
![](https://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231112_194654_910-1024x771.jpg)
![](https://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231112_194657_754-1024x771.jpg)
![](https://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231112_194702_713-1024x771.jpg)
![](https://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231112_194729_290-1024x771.jpg)