ПАМ`ЯТАЄМО – ПЕРЕМАГАЄМО!

Свою Україну любіть.
Любіть її… Во время люте.
В останню, тяжкую минуту
 за неї Господа моліть.

Щороку в березні Україна і світ вшановує пам`ять Тараса Григоровича Шевченка – Великого Кобзаря, митця могутньої творчої сили, геніального поета, художника, борця за свободу і людську гідність.
Здобувачі освіти І курсу групи І.9-Б л/с Прошкіна Лоліта, Солоненко Наталія, Диканська Поліна, Шилова Дар'я; І.9 с/с Заїка Валерія, Кирилова Софія; ІІ курсу групи ІІ.9 с/с Третяк Вікторія; ІІ.11-А л/с Пшенична Вероніка не залишились осторонь та долучились до проведення літературного онлайн-марафону «Єднаймо душі словом Кобзаря!». Цьогоріч декламували  Шевченка українською та англійською мовами, навіть заспівали. Поезія Шевченка як ніколи актуальна, в ній сила, віра, сподівання багатьох людей.

https://youtu.be/Hiq1cUzIYM8
https://youtube.com/shorts/mcZiom7z8rM?feature=share
https://youtu.be/Qw-DaTKJHIY
https://youtu.be/uLurKTp8GVg
https://youtube.com/shorts/xBm6-bsA2GM?feature=share
https://youtube.com/shorts/r6sVtvvUUD0?feature=share
https://youtu.be/gXpEtlhZ4_o

https://www.youtube.com/watch?v=IZo7JpgnIf8&feature=youtu.be

Долучившись до Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко», кожний  відкрив «свого Тараса Шевченка», ілюструючи власне бачення доробку  генія.
"Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира… Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і в наших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись», – дуже влучно сказав про Кобзаря Олесь Гончар.


 

Від administrator