День пам`яті Чорнобильської трагедії. Скільки б не минуло років, ця дата завжди буде в нашій пам’яті як чорна сторінка в історії України. Не забуваймо про героїзм усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії, яка відбулася 36 років тому. Пам’ятаємо тих, хто ціною життя рятував світ. Шануємо і дякуємо живим ліквідаторам!


 

Минулі події

Всеукраїнський забіг з легкої атлетики

28 серпня 2021 року відбувся Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Мета – вшанування пам'яті Захисників, які віддали своє життя за Україну. У заході,

Початок навчальних занять

Шановні студенти! Навчальні заняття для студентів І та ІІІ, ІV курсів розпочнуться з 01 вересня 2021 року. Заняття для ІІ курсу почнуться з 06 вересня 2021 року.   

З Днем незалежності України!

Вітаємо з Днем незалежності України! Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро