Про коледж

Вітаємо Вас на сторінках нашого сайту!
 

Якщо Ви шукаєте інформацію стосовно високопрофесійного освітнього закладу, де ви зможете продовжити навчання, оволодіти необхідними, навіть у побутовому житті, знаннями, отримати професію, що завжди буде затребуваною ринком праці, а також познайомитися з новими друзями, з якими цікаво проводити свій вільний час, тоді ознайомитися з інформацією нашого ресурсу Вам дійсно необхідно. Тож, будемо знайомі.


КВНЗ «Запорізький медичний коледж» – навчальний заклад с давньою історією та видатними традиціями, що здійснює підготовку професійних кадрів на базі лікувально-акушерського, лабораторно-фармацевтичного, стоматологічного відділень та відділення сестринської справи. Всебічна підготовка молодих спеціалістів здійснюється як в навчальних аудиторіях коледжу так і на практичних базах.

Освітню діяльність здійснює творчий високопрофесійний колектив педагогів-практиків, переважна більшість з яких мають кваліфікаційні категорії, що дозволяє коледжу відповідати сучасним вимогам, щодо підготовки медичних фахівців та задоволенню потреби запорізького регіону та України. Коледж підтримує необхідний рівень інформатизації освітнього процесу та технічного забезпечення.

Поряд з професійною підготовкою, в коледжі створені всі умови, для розвитку у студентів здібностей за різними напрямами, що урізноманітнює студентське життя, роблячи його більш насиченим. Крім якісно реалізованої спортивно-оздоровчої системи та предметних гуртків, налагоджена робота системи студентського самоврядування, психологічної служби допомоги, велику підтримку серед студентства отримує волонтерський рух.

Студенти та викладачі приймають участь у загально-навчальних, міських та інтелектуальних іграх, спортивних змаганнях. І, як згадувалося раніше, всі ці якості, дозволяють випускникам коледжу бути більш конкурентоспроможними при працевлаштуванні. А що може бути краще, ніж професія, яка надає можливість займатися улюбленою справою та бути, без перебільшення, життєво необхідним для людей, віддавати частинку своєї душі заради здоров`я оточуючих.

Якщо Ви розділяєте наші переконання, запрошуємо детально ознайомитися з усіма напрямками нашого багатогранного життя та будемо раді бачити Вас серед нашої спільноти. Знайомтеся з представленою нами інформацією та задавайте свої питання.

Читайте, приходьте, приєднуйтеся та
йдіть до мети разом з нами!