Про гуртожиток

ПРО ГУРТОЖИТОК


«Найкращі роки в моєму житті», «Справжній студент той, хто пожив у гуртожитку» – такі фрази ми часто чуємо в своєму житті. Це може зрозуміти лише людина, яка була студентом, хвилювалася за здачу сесії та жила в гуртожитку. З гуртожитка починається самостійне, неймовірне і цікаве життя. Там ми переживаємо свої перші помилки і перемоги. Ніколи і ніде не буде так весело, як в рідному й улюбленому гуртожитку! Але це розумієш тільки з часом, коли пам'ять згладжує всі гострі кути і залишає тільки найкращі спогади.


                   ІСТОРІЯ ГУРТОЖИТКУ
1983 року навчально-виховний процес треба було поєднувати з прискореною побудовою нових корпусів училища і гуртожитку. Усі викладачі й учні строго за графіком, який складала на той час завідувач методвідділенням Данилова, щоденно виходили на будівництво, допомагати роботи всі роботи: виносили відходи, мили вікна, клали паркет, малярували, штукатурили. А потім перевозили, розміщували меблі на поверхах, обладнання, книги, апаратуру. Викладачі склили вікна, проводили водопровід, обладнували приміщення. Будівництво, яке було розраховане на 4-5 років було завершене за один рік. Робота велася в дві зміни, участь у будівництві не переривала учбовий процес. Новий навчальний корпус і гуртожиток були побудовані за десять місяців.


              ГУРТОЖИТОК СЬОГОДЕННЯ
Сьогодні ж на першому поверсі знаходяться кабінети завідувача гуртожитку, заступника директора з виховної роботи, здоровпункт, паспортний стіл, кабінет завідувача господарством, душ для студентів і кабінети керівників інших служб. На 4-му поверсі знаходиться Музей трудової і бойової слави коледжу, яким завідує Лук'яненко О.Ю., на 5-му – справжня українська світлиця. На 8-му поверсі розташована кімната для вихователів.

Гуртожиток складається з дев'яти поверхів, є ліфт.  На кожному з них є два блоки "А" і "Б", де є всі необхідні умови для проживання студентів, а саме: кожна кімната підкючена до мережі інтернет, кухні обладнані електричними плитами, раковинами для миття посуду.

Також розташовані на кожному поверсі загальні туалетні кімнати, на першому ж поверсі працює чоловічий та жіночий душ. Студенти і працівники гуртожитку докладають чимало зусиль, для того, щоб створити ту саму домашню атмосферу в своєму другому будинку – стежать за порядком, вирощують квіти, роблять косметичні ремонти, а найголовніше, створюють домашній затишок у своїх кімнатах. 

У гуртожитку крім вихователів організовують дозвілля також і самі ж студенти та представники студентського самоврядування. На постійній основі працюють секції, гуртки, проходять свята та змагання. Загальна кількість студентів, що проживають у гуртожитку складає 550 осіб.