Адміністрація

 

 

Директор

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, кандидат медичних наук

Варавка Ірина Петрівна

 


 

 

 

 

 

 

Заступник директора
з навчальної роботи

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

В’юшкова Тамара Іванівна

 

 

 

 

 

Заступник директора
з виховної роботи

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Тарасевич Тетяна Михайлівна

 

 

 

 

 

 

Завідувач 
з навчально-виробничої практики

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Соколовська Ірина Леонідівна

 

 

 

 

 

 

 

Заступник директора
з адміністративно-господарської роботи

Бурмистров Віталій Валентинович

 

 

 

 

 

 

Завідувач відділення
"Лікувальна справа"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Гогунська Наталія Іванівна

 

 


 

 

 

Завідувач відділення
"Сестринська справа" (денне),

"Акушерська справа"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Півнєв Євген Вікторович

 

 

 

 

Завідувач відділення
"Фармація, промислова фармація" (денне, заочне),
"Лабораторна діагностика",
"Сестринська справа" (вечірнє)

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Варванський Павло Андрійович

 


 

 

 

 

Завідувач відділення
"Стоматологія ортопедична"

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Комарчук Олександр Миколайович

 

 

 

 

 

 

Керівник фізичного виховання

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Чулакова Юлія Вікторівна

 

 

 

 

 

 

Методист

Щусь Емма Павлівна

 

 

 

 

 

Завідувач навчально-методичного кабінету

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Рибак Наталія Володимирівна

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний бухгалтер

Курдас Олена Василівна

 

 

 


 

 

 

 

Старший інспектор з кадрів

Чернобай Наталя Олександрівна

 

 


 

 

 

 

 

 

Юрисконсульт

Глущенко Аліна Миколаївна

 

 

 


 

 

 

 

Завідувач гуртожитку

Касаткіна Марина Володимирівна