Музей

МУЗЕЙМузей бойової і трудової слави КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР було створено на підставі рішення педради медучилища від 26.03.1985 року. Приміщення музею пристосували в училище (учбова кімната №29).

Директором музею на той час була Малюк Лариса Миколаївна викладач російської мови і літератури, методист. Музей підпорядкований Запорізькому міському управлінню культури, методичне керівництво здійснює Запорізький обласний краєзнавчий музей. 
Фонд музею постійно попвнюється експонатами: фотографії, документи, особисті речі і спогади викладачів і студентів різних років, починаючи з 20-х років заснування.

В 1993 році приміщення музею перенесли на четвертий поверх гуртожитку в чьотирьох кімнатах секції були обладнані експозиції – "Лікарі ентузіасти 20-х років", "Передвоєнний період 30-40-х років", "Велика Вітчизняна війна і відбудова", "Наші випускники", "Сучасне життя училища".
Диреткором музею в 90-х роках була ветеран війни, викладач суспільних дисциплін Горпинич Агафья Семенівна.

В 2001 році приміщення музею було реорганізовано в єдиний зал "Гортаючи сторінки історії" де представлена історія навчального закладу з 1921 року. Музей функціонує на громадських засадах.
Директором музею "КВНЗ" Запорізький медичний коледж" ЗОР з 1997 року є викладач соціально-гуманітарних дисциплін, завідувач навчально-методичної лабораторії Лук`яненко Олена Юріївна.