День пам'яті жертв Голодомору – щорічна жалобна дата в Україні, наприкінці листопада ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів (1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 рр) у ХХ столітті.  
Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики, адже росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.  
Саме тому 26 листопада 2022 року у КЗ  «ЗМФК» ЗОР  викладачка Ємець А.В. разом зі студентами першого курсу провела Уроки пам’яті, присвячені цим трагічним подіям нашої історії. Також студенти долучилися до акції «Запали свічку», що проводиться в цьому році як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу України найближчим часом.


 

Минулі події

Виїзна зустріч зі школярами

24 січня 2022 року профорієнтаційною групою КЗ «ЗМФК» ЗОР була організована та проведена виїзна зустріч зі школярами 9-11 класів ЗОШ №38 м.Запоріжжя, на якій їх ознайомили із можливостями навчання у коледжі та запросили на «День

Відкриття меморіальної таблички

Здобувачі освіти І курсу групи 923 СС на чолі з класним керівником Ємець А.В. та завідувачем відділення КЗ “ЗМФК” ЗОР Варванським П.А. взяли участь в урочистому заході – відкритті меморіальної таблички. Процес перейменування вулиць та

З Днем Державного Прапора!

Сьогодні ми святкуємо День Державного Прапора України — символ нашої незалежності та любові до рідної землі. Бажаємо, щоб синьо-жовті барви завжди приносили світло у серця, наповнювали нас гордістю та об’єднували заради великої мети — сильної та вільної України!