Шановні вступники з повною загальною (профільною) середньою освітою (11 класів)! КЗ "Запорзький медичний фаховий коледж" здійснює набір вступників на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальностями (освітньо-професійними програмами) денної форми навчання:
221 Стоматологія ОПП Стоматологія ортопедична – контракт;
223 Медсестринство ОПП Лікувальна справа, Сестринська справа, Акушерська справа – бюджет/контракт;
224 Технології медичної діагностики та лікування ОПП Лабораторна діагностика – бюджет/контракт;
226 Фармація, промислова фармація ОПП Фармація, промислова фармація – контракт.
За вечірньою формою навчання:
223 Медсестринство ОПП Сестринська справа – контракт.
За заочною формою навчання:
226 Фармація, промислова фармація ОПП Фармація, промислова фармація – контракт.
Звертаємо увагу, що для вступу до КЗ "ЗМФК" ЗОР на денну бюджетну форму навчання не обов'язково складати національний мультипредметний тест або мати результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років!!! Вступники мають право вступати виключно за індивідуальною усною співбесідою з української мови та біології, яка проводиться на базі КЗ "ЗМФК" ЗОР та мотиваційним листом.
Стосовно денної, вечірньої, заочної контрактної форми навчання, вступ здійснюється виключно за мотиваційним листом та творчим конкурсом для спеціальності 221 Стоматологія. 
Тому, не зволікайте та приєднуйтесь до лав вступників за індивідуальною усною співбесідою, творчим конкурсом, мотиваційним листом. У нас достатня кількість бюджетних місць! Не гайте час! Ми чекаємо на Вас!
Початок прийому заяв та документів для вступників за індивідуальною усною співбесідою або творчого конкурсу розпочинається 14 липня 2022 року. Закінчення прийому заяв та документів за індивідуальною усною співбесідою або творчого конкурсу  о 18:00 годині 05 серпня 2022 року.
Початок прийому заяв та документів для вступників за результатами національного мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання розпочинається 14 липня 2022 року. Закінчення прийому заяв та документів за результатами національного мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання о 18:00 годині 31 серпня 2022 року.
Телефон Приймальної комісії для довідок 096-406-18-14.