День відкритих дверей

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


18 грудня 2018 року о 15:00 відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у КВНЗ "ЗМК" ЗОР! Ми були раді вступникам, молоді, яка небайдужа до своєї майбутньої професії, батькам та гостям, які відвідали наш заклад, незважаючи на справжню зимову холодну погоду! Коледж вітав гостей з смт. Покровське Дніпропетровської області, смт. Степногірськ Запорізької області, смт. Комишуваха Запорізької області, міста Вільнянськ Запорізької області та, звичайно, міста Запоріжжя. Кожен учасник заходу отримав інформаційні буклети з особливостями вступної кампанії 2019.
Директор коледжу, Ірина Петрівна Варавка, довела до відома про особливості вступної кампанії у 2019 році. Зауважила, що мінімальну кількість балів, яку мусить мати вступник для участі в конкурсі – 100 з кожного ЗНО. Наголосила, що ми маємо достатню кількість бюджетних місць та місць для навчання на контрактній основі, а також перспективи дуального навчання за кордоном. Присутні на зустрічі поставили директору ряд запитань, на які отримали вичерпні відповіді. 
Викладачі коледжу представили кожну спеціальність та відзначили можливість професійно готувати молодшого спеціаліста на сучасний конкурентоспроможний ринок праці завдяки кращому матеріально-технічному оснащенню та співробітництву нашого коледжу з усіма лікувально-профілактичними базами практики міста та області. 
Традиційно, по завершенню зустрічі, викладачі провели для бажаючих майстер-класи із кожної спеціальності!