Марафон донорства

МАРАФОН ДОНОРСТВА


Студенти КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР своїм прикладом закликали всіх запоріжців підтримати марафон донорства.
Соціальний проект зі збору донорської крові Запорізької обласної клінічної лікарні триває. Донорський марафон підтримали студенти – майбутні медики своїм прикладом закликали всіх ділитися кров'ю.

22 листопада 2017 року в рамках 10-денної акції зі збору донорської крові відділення трансфузіології відвідали студенти Запорізького медичного коледжу. Їм, як нікому іншому, відомо про важливість донорської крові в лікуванні пацієнтів, тому майбутні медики активно підтримали соціальну ініціативу Запорізької обласної клінічної лікарні.
«Наші студенти обрали собі добру, гуманну професію медичного працівника і знають, що допомагати людям – це їх покликання. Вони ще тільки осягають ази науки і не можуть безпосередньо виконувати професійні обов'язки, але вже зараз у їх силах врятувати людське життя, здавши кров. Тому сьогодні студенти 6 спеціальностей нашого коледжу взяли участь у донорській акції», – прокоментувала В'юшкова Тамара Іванівна, заступник директора Запорізького медичного коледжу.

Для багатьох майбутніх медиків процедура здачі крові вже знайома. Наприклад, Сергій Берчук, студент відділення "Стоматологія ортопедична", здає кров уже вдруге і планує надалі робити це регулярно. Багато студентів сьогодні стали донорами вперше і діляться яскравими враженнями. За їх словами, процедура швидка і абсолютно безболісна, але найголовніше в здачі крові – це особливо приємне і трепетне почуття бути причетним до порятунку чийогось життя.

За день у відділенні трансфузіології Запорізької обласної клінічної лікарні в донорському марафоні взяли участь 48 студентів медичного коледжу. Їх чуйність і бажання допомогти всім, хто потрапив у біду, допомогло поповнити запаси донорської крові майже на 25 літрів. Взяла участь у марафоні і директор КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР Варавка Ірина ПетрівнаДетальніше
Нагадуємо, що приєднатися до майбутніх медиків і внести свій вклад в порятунок життів можуть всі, у кого немає протипоказань до донорства. Відзначимо, що з дня старту донорського марафону «У краплі крові – врятоване життя» взяли участь 197 осіб, які здали 87,65 літрів рятівної крові