06 грудня 2023 року відбулися змагання із кульової стрільби серед здобувачів закладів освіти фахової передвищої за сприянням Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
Від нашого коледжу прийняли участь здобувачі: Сиваш Ілона – група І.1123 ОПП Лікувальна справа; Садовський Володимир – група І.923 ОПП Фармація; Богдан Іван – група ІІ.922 Б ОПП Лікувальна справа.
В індивідуальному заліку серед всіх дівчат ІІІ місце посіла Сиваш Ілона.
Вітаємо переможицю!
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG-5471.jpg)