9 травня Україна відзначає 77-му річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війніБіль, страх, найжорстокіші випробування та колосальні жертви – синоніми війни, яка увійшла в багатостраждальну історію України, зруйнувала людські долі й назавжди залишила слід у пам’яті народу. Втрати України у 1939-1945 роках є одними з найбільших серед держав, що постраждали від нацизму. Ми не маємо права забувати, якою ціною досягли миру, а тому глибоко шануємо кожну жертву війни і нацизму. 
24 лютого 2022 року росія почала наступ. Наступ на ті самі граблі. На них наступає нога кожного окупанта, який приходить на нашу землю. Сьогодні Україна бореться за нову перемогу, і в тому, що вона буде, не має сумнівів. Ми б не знали горя, якби всі наші вороги вміли читати й робити правильні висновки. Ми пережили різні війни. Але всі мали один фінал
Пам’ятаємо всіх, хто героїчно наближав перемогу та звільнення України від окупації. Низький уклін і вічна пам’ять загиблим. А всім ветеранам Другої світової війни бажаємо міцного здоров’я та довголіття. 
З Днем перемоги! Пам'ятаємо. Перемагаємо.