9 травня Україна відзначає 77-му річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війніБіль, страх, найжорстокіші випробування та колосальні жертви – синоніми війни, яка увійшла в багатостраждальну історію України, зруйнувала людські долі й назавжди залишила слід у пам’яті народу. Втрати України у 1939-1945 роках є одними з найбільших серед держав, що постраждали від нацизму. Ми не маємо права забувати, якою ціною досягли миру, а тому глибоко шануємо кожну жертву війни і нацизму. 
24 лютого 2022 року росія почала наступ. Наступ на ті самі граблі. На них наступає нога кожного окупанта, який приходить на нашу землю. Сьогодні Україна бореться за нову перемогу, і в тому, що вона буде, не має сумнівів. Ми б не знали горя, якби всі наші вороги вміли читати й робити правильні висновки. Ми пережили різні війни. Але всі мали один фінал
Пам’ятаємо всіх, хто героїчно наближав перемогу та звільнення України від окупації. Низький уклін і вічна пам’ять загиблим. А всім ветеранам Другої світової війни бажаємо міцного здоров’я та довголіття. 
З Днем перемоги! Пам'ятаємо. Перемагаємо.


 

Минулі події

Тренінг «Надання домедичної допомоги за алгоритмом MARCH»

Викладачі КЗ “ЗМФК” ЗОР Яковлєва К.С., Бєленічев К.І. та здобувачі освіти відділень Лікувальна справа та Сестринська справа, на чолі із завідувачем відділення Фармація, промислова фармація Варванським П.А, провели тренінг «Надання домедичної допомоги за алгоритмом MARCH» 

З Днем працівників освіти!

Шановні колеги! Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує нас всіх, хто відкриває нашим студентам двері у світ професійних знань, мудрості. Саме ви невтомно і наполегливо плекаєте майбутнє

Генератори для забезпечення енергопостачання

Благодійна організація «Благодійний фонд ЮЕЙМ» надав 3 генератора для КЗ “ЗМФК” ЗОР. Передача відбулась за участі першого заступника очільника ЗОДА Геннадія Тімченка та директора Департаменту цивільного захисту населення ЗОДА Андрія Булавінова. Ми продовжуємо роботу по