09 лютого 2023 року День стоматолога! Викладачами циклової комісії професійно-практичного циклу дисциплін стоматортопедичного профілю сумісно зі здобувачами освіти проведена виховна година присвячена Дню Стоматолога у вигляді онлайн–конференції. 
Зі вступною промовою виступили виконуючий обов’язки завідувача відділення, Пашина Ірина Віталіївна (історія свята) та класний керівник ІІ.9 курсу, Дем’яненко Надія Іванівна. На виховній годині були присутні здобувачі освіти спеціальності 221 Стоматологія за освітньо-професійною програмою Стоматологія ортопедична І та ІІ курсів, а також  запрошені викладачі та адміністрація коледжу.

З презентацією на тему: «Історія розвитку протезування в стоматології» та «Перші стоматологи» виступили здобувачі освіти Олексієнко Гана (ІІ.11 курс) та Калита Богдан (ІІ.9 курс). Здобувачі освіти ІІ.9 курсу Лелікова Вікторія та Завадський Ігор виступили з інформацією на теми: «Взаємодія стоматолога та зубного техніка», «Красива посмішка запорука успіху». Владислава Хомякова (ІІ.11 курс) та Артур Закладний (ІІ.9 курс) повідомили про цікаві факти у галузі стоматології. 

Своїими враженнями про роботу зубного техніка поділився здобувач освіти ІІ.11 курсу Костянтин Голояд. Також  привітав усіх присутніх наш випускник, Володимир Ковальов, а на разі вже лікар-стоматолог.   


 

 

Від administrator