Президент України Володимир Зеленський 16 березня підписав указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Росії проти України. Хвилина мовчання проводитиметься щодня о 9:00.
«Сьогодні я підписав важливий указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування памʼяті всіх українців, які загинули у нашій вітчизняній війні. Усіх, кого ми втратили через вторгнення Росії. Через терор, розвʼязаний окупантами. Щоранку о 9-й годині на всій території нашої держави будемо згадувати українців, які віддали своє життя. Усіх, хто воював. Усіх військових і усіх цивільних. Дорослих і дітей. Усіх, хто міг би ще жити, якби Росія не почала цю війну», – заявив Зеленський під час звернення 16 березня.
Як йдеться в указі, він набуває чинності з дня підписання.


 

Минулі події

Допомога від фонду “Разом для України”

КЗ “Запорізькій медичний фаховий коледж” ЗОР отримав від Благодійного фонду “Разом для України” медичний одяг для здобувачів освіти.Щиро дякуємо!

Засідання гуртка «Акушерка»

20 січня 2022 року було проведено засідання гуртка «Акушерка» в ендокринологічному відділенні КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР, на якому студенти-гуртківці І курсу спеціальності 223 Медсестринство ОПП Акушерська справа здійснювали обробку даних з питань сучасних

Електронний вступ на основі 9-ти класів

До уваги вступників на основі базової середньої освіти (9-ти класів)! Цього року для вступу на денну (дуальну) форму навчання на фахового молодшого бакалавра вам вперше потрібно реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви. Реєстрація особистих