15 травня 2021 року у КЗ “Запорізький медичний фаховий коледж” ЗОР відбувся День відкритих дверей. У ході зустрічі абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з особливостями вступної кампанії в 2021 році, поспілкуватися з керівництвом, викладачами і студентами та розпитати їх про особливості навчання в медичному коледжі, а також розібратися з алгоритмом реєстрації електронного кабінету та отримати відповіді на будь-які інші хвилюючі їх запитання.
На початку зустрічі учасників привітала заступник директора з навчальної роботи В`юшкова Тамара Іванівна. Вона розповіла про особливості та переваги навчання в медичному коледжі ознайомила зі спеціальностями та запросила майбутніх вступників на навчання до КЗ “ЗМФК” ЗОР.
У свою чергу відповідальний секретар Приймальної комісії Доценко Євген Станіславович представив інформацію про правила прийому до КЗ “ЗМФК” ЗОР в 2021 році, строки прийому заяв та документів, ліцензійні обсяги, а також відповів на запитання гостей.
Після цього учасники також змогли побувати у стінах нашого коелджу та на власні очі побачити сучасне обладнання, яке використовується в навчальному процесі. Викладачі ознайомили майбутніх вступників із кабінетами, де продемонстрували сучасне технічне обладнання та фантоми, на яких студенти-медики під час навчання набувають професійних навичок.
Фоторепортаж за посиланням https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1MwKSw-B4X5VKeGhskv7Eu58lMLws7Cgt?usp=sharing