IMG_8776
Минулі події
З Міжнародним Днем медичної сестри!
Шановні медичні сестри! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Міжнародним Днем медичної сестри!Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Україна зараз знаходиться у стані війни, і українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу. У
Поселення у гуртожиток
Шановні першокурсники! Поселення до гуртожитку (за бажанням) відбуватиметься 03 вересня о 10:00 годині.Звертатися до в.о. завідувача гуртожитку Гладиш Оксани Анатоліївни.Телефон: 067-717-43-33 Умови поселення у гуртожиток:1. папка на зав`язках2. Дві кольорові фотокартки 3*43. Паспорт (2 копії)4.
З Днем Державного Прапора!
Сьогодні ми святкуємо День Державного Прапора України — символ нашої незалежності та любові до рідної землі. Бажаємо, щоб синьо-жовті барви завжди приносили світло у серця, наповнювали нас гордістю та об’єднували заради великої мети — сильної та вільної України!

