Новини

 

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!  27 СІЧНЯ 2018 РОКУ О 10:30!!!!!!!!!

Телефони для довідок (061)216-07-10; 216-07-13.

 

 

 

 

 


 

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКАУвага студентам ІV курсу відділення "Лікувальна справа", у розділі "СТУДЕНТУ" розміщений ГРАФІК ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ
Детальніше http://zbmk.zp.ua/grafik-proxodzhennya-praktiki

 


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


11 травня 2016 року о 16.00
у КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР відбудеться
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 
(актова зала).
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш заклад.

 


ЗМАГАННЯ З ФІТНЕС-АЕРОБІКИ


07 квітня 2016 року до Міжнародного Дня здоров'я на базі КВНЗ "Запорізького педагогічного коледжу" ЗОР проводилася першість області з фітнес-аеробіки серед студенток ВНЗ І-ІІ р.а. Команда нашого навчального закладу посіла почесне 3 місце, поступившись гуманітарному та авіаційному коледжам. Довгий час у КВНЗ "ЗМК" ЗОР не існувало команди і знову дебютувавши наші дівчата показали гарний результат. Дякуємо нашим учасницям і керівнику фізичного виховання Чулаковій Ю.В. Так тримати!yeslaugh


 


 МЕЛОДІЇ ДУШІ


30 березня 2016 року на базі КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР, відбувся фестиваль аматорського мистецтва "Мелодії душі" під девізом "Наша пісня, наше слово – не вмре, не загине!" з нагоди Дня медичного працівника та відбору на Всеукраїнський фестиваль серед працівників закладів охорони здоров'я. Конкурс проводився з номінацій: авторська пісня, популярна пісня.


Мета і завдання конкурсу:
-активізація творчого потенціалу працівників охорони здоров'я, підтримка композиторів-аматорів, поетів-піснярів, обдарованих виконавців та пропаганда їх творчого надбання;
-утвердження в суспільстві культурних цінностей, стимулювання аматорської творчості серед медичних працівників.
-привернення уваги молодих фахівців галузі до участі в культурно-мистецькому житті колективів: роботі мистецьких колективів, організації дозвілля медичних працівників;
-виявлення естетичних смаків, сприяння формуванню національної свідомості патріотизму.
Учасників конкурсу оцінювало професіональне журі. Переможці у номінаціях були нагороджені дипломами, цінними подарунками. 

 


XV СТУДЕНТСЬКА ТЕМАТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ


22 березня 2016 року у КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР відбулася XV студентська тематична конференція "Пошук, знахідки, відкриття". Із вступним словом виступила Президент пошуково-дослідницького студентьского товариства, завідувач навчально-методичної лабораторії Лук'яненко О.Ю. та побажала плідної співпраці і ознайомила з програмою конференції.
Програма конференції мала такий зміст:
1."Алергія – хвороба століття";
2."Оточуюче середовище і аномалії розвитку";
3."Вплив зовнішніх факторів на аномалії зубощелепних систем. Їх профілактика";
4."Спадковий алкогольний синдром у дітей раннього віку";
5."Лапароскопічні операції";
6."Вплив геопатогенних зон на здоров'я студентів";
7."Арт-терапія".Студенти-доповідачі спільно з викладачами – керівниками гуртків, презентували свої доповіді та надали багато нової цікавої і пізнавальної інформації. На перший погляд ці теми нібито не пов'язані, але їх сукупність розкриває складний біопсихосоціальний феномен здоров'я людини. Здоров'я, як об'єкт споживання, внесення капіталу, як індивідуальна і суспільна цінність, динамічне явище системного характеру. 

Висловлюємо подяку нашим доповідачам: Шевченко Г., Ушакова Г., Фанкєєва А., Хупченко Н., Шишкін О., Лосенко К., Степанович М., Романіко С., Політова К., Галатова Д., Вертегел А., Сметана О.;
Керівникам гуртків: Рибалко О.В., Горбунова А.П., Капустян І.І., Камінська К.Ю., Камєнєва Н.В., Білий О.П., Камєнєв В.П., Куликова С.А.
Дякуємо усім, хто брав участь в організації конференції. Усім бажаємо міцного здоров'я та прагнення до відкриття нового і цікавого.

 


ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОГО СЛОВА І ПІСНІ


18 березня 2016 року в КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж" ЗОР відбулося свято патріотичного слова – фестиваль "Україна-це я! Україна-це ти! Україна-це ми, Україна!" приурочений роковинам від дня народження Т.Г. Шевченка, І.Я.Франка, спрямований на патріотичне виховання молоді. Студентка ІІ курсу групи "А" відділення "Сестринська справа" КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР – Романенко Валерія була нагороджена дипломом учасника фестивалю за активну громадську позицію, вагомий внесок у популяризацію українського слова і пісні. Вітаємо нашу студентку та бажаємо нових творчих злетів.
 


ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ


15-16 березня 2016 року проводилась першість області серед ВНЗ І-ІІ р.а. з волейболу (дівчата) на базі Авіаційного і Запорізького медичного коледжу. В змаганнях брали участь 9 команд. У фіналі змагань брали участь 4 команди. Завдяки впертій боротьбі місця розподілилися таким чином:
І місце – ЗІЕІТ – коледж інституту економіки та інформаційних технологій;

ІІ місце – КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР;
ІІІ місце – КВНЗ "Запорізький педагогічний коледж" ЗОР.
Дякуємо вболівальникам-студентам нашого коледжу за підтримку. Вітаємо команду КВНЗ " ЗМК " ЗОР і тренера Чулакову Ю.В. – ви кращі, так тримати!
 


ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!


Любі жінки, сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим св'ятом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня. Від усієї душі бажаємо Вам жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які негоди та негаразди. Бажаємо, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Нехай ця весна принесе на своїх крилах лише найкращі емоції, які, відповідно, залишать у Вашій пам'яті тільки найкращі спогади! Неземного кохання Вам, взаємності і ангельської краси, миру та злагоди. Зі святом!


 


ВІДКРИТИЙ УРОК 


2 березня 2016 року у КВНЗ "ЗМК" ЗОР відбулося відкрите заняття з дисципліни "Хірургія" на тему: "Відкрита механічна травма. Рани" під керівництвом спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого викладача Кушніренко Н.М. Урок проходив з використанням мультимедійних технологій для більш реального відображення сутності даної теми. Також були використані відеоматеріали відзняті студентами нашого закладу під час перебування на курсах першої військової невідкладної допомоги – "Медсанбат", щодо надання невідкладної медичної допомоги при механічних пошкодженнях. Студенти ІІІ курсу групи "А" відділення "Сестринська справа" активно брали участь у відповідях на запитання, розкритті теми заняття, зачитували доповіді. У висновку студенти та викладачі дізналися багато цікавої інформації, яка неодмінно знадобиться будь-кому у повсякденному житті.


 


ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА "СПАРТАК"


1 березня 2016 року у перший день весни студентки КВНЗ "ЗМК" ЗОР зайняли ІІ місце в обласній спартакіаді ФСТ "Спартак" з баскетболу, поступившись у впертій боротьбі тільки команді медичного університету. Вітаємо нашу команду і тренера Півнєва Д.Є. з перемогою, а також усіх спортсменок і студенток з наступаючим Міжнародним жіночим днем 8 березня!


 


ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ


24-25 лютого 2016 року на базі Запорізького будівельного коледжу проводились обласні змагання з настільного тенісу серез ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. У змаганнях приймало участь дев'ять команд Запорізької області.
В загальнокомандному заліку студенти КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР, а це:

– Василенко Ігор – студент ІІІ курсу групи "Б" відділення "Стоматологія ортопедична";
– Борисенков Григорій – студент ІІ курсу відділення "Стоматологія ортопедична";
– Чека Ярослава – студентка ІІ курсу групи "А" відділення "Сестринська справа"
зайняли ІІІ місце.
В особистому заліку серед дівчат:
Чека Ярослава – студентка ІІ курсу групи "А" відділення "Сестринська справа" – ІІ місце.
За результатом гри у змішаній парі (хлопець-дівчина) – Борисенков Григорій зайняв ІІ місце.
Вітаємо наших переможців і бажаємо нових перемог, здорового духу та досягнення поставленої мети.

 


ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ЗІ СТРІТБОЛУ


15 лютого 2016 року в Запоріжжі пройшов відбірковий етап турніру WINTER BASKET BATTLE 3×3. У спортивній залі Запорізької гімназії №46 відбувся стрітбольный турнір  ZAPORIZHIA WINTER BASKET BATTLE 3×3. У турнірі з міні-баскетболу – 3х3 – взяла участь велика кількість команд  Запоріжжя, Кривого Рогу, Гуляйполя та Молочанська. Серед них були і команди КВНЗ "ЗМК" ЗОР. Пріорітетом, крім призів, був вихід у фінальну частину WINTER BASKET BATTLE, де  будуть відібрані гравці для збірної України з баскетболу 3х3. 

Серед дівчат перемогу здобула команда обласної ДЮСШ під назвою Black Star.
Срібними та бронзовими призерами стали команди з Запорізького медичного коледжу – Dead Polo і AC / DC.
1. Black Star – Леонова Л., Тарубінчова Н., Юсчекова Р.
2. Dead Polo – Бондаренко Н., Горбатова П., Скляр М.
3. AC / DC – Гончар І., Деркач Є., Гришко Н., Закарлюка Ю.
Вітаємо наших дівчат з цими нагородами! Бажаємо міцного здоров'я, натхнення та нових перемог.

 


ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ


На виконання Указу Президента України "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності і увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні від 11.02.2015 р. №69. 

20 лютого 2016 року у КВНЗ "ЗМК" ЗОР були проведені виховні години: "До річниці Революції – Памя'таємо, пишаємося, шануємо". Вшановуючи пам'ять учасників Революції гідності, на першій парі занять нагадали про події, що відбулися на Майдані Незалежності у Києві і по всій Україні, вшанували всеколеджною хвилиною мовчання з виконанням Державного Гімну України.
 


УВАГА! ВАЖЛИВО!


Для збереження статусу технікумів та коледжів у системі освіти України та підготовки практично-орієнтованих фахівців (з медичною освітою) просимо адміністрацію, викладачів, викладачів-сумісників, членів колективу, студентів, випускників, батьків студентів чи випускників, працівників медичних закладів підтримати звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України від Всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації" та Спілки обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ р.а. України.
Для підтримки даного звернення просимо вищеперерахованих осіб завітати до КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР (навчальна частина, каб.№14) та поставити особистий підпис у списках.
Осіб інших категорій (усіх, окрім студентів та членів колективу КВНЗ "ЗМК" ЗОР) таблицю підписів доповнити паспортними даними (серія, номер).
Строк збору підписів триматиме до 25 лютого 2016 року.

ДОКЛАДНІШЕ
 


ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ МИНУЛИХ РОКІВ НАВЧАННЯ


Всеукраїнський благодійний фонд "Вдячність". Визнання. Надія" (Сайт http://nadiya2011.org/) пропонує присовїти на урочистому заході, присвяченому ювілею Вашого навчального закладу (95 років), звання лауреата І і ІІ Всеукраїнських премій "ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ" з врученням золотих (585 проби) та срібних (925 проби) медалей та нагородних посвідчень Вашому навчальному закладу як юридичній особі, Вашим викладачам – ветеранам і працюючим викладачам
(Див. сайт http://nadiya2011.org/ розділи "Нагороди фонду" і "Фотоальбом").
Ці нагороди засновані для проведення нагороджень у всій системі освіти України. Всі нагородження проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень. Порядок нагороджень і їх вартість приведені на сайті Фонду в розділі "Нагороди Фонду" в підрозділі "Інформація про виготовлення медалей".
Діяльність Фонду освітлена в 44 публікаціях преси, в 10 телевізійних програмах і в 2 книгах.
Ми пропонуємо вам виступити ініціаторами присвоєння вашому навчальному закладу та вашим викладачам звання лауреатів І та ІІ Всеукраїнських премій "ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ" з врученням золотих і срібних медалей та нагородних посвідчень. 
Вручення нагород відбудеться на урочистому заході, присвяченому ювілею Вашого навчального закладу у 2016 році.

ДОКЛАДНІШЕ
 


ЗМІНИ У СТУДЕНТЬСКІЙ РАДІ ГУРТОЖИТКУ


18 лютого 2016 року відбулися зміни у складі Студентської ради гуртожитку КВНЗ "ЗМК" ЗОР. Через самовідвід своєї кандидатури з посади Голови студентської ради гуртожитку, Марія Свідерська (студентка ІІ курсу групи "А" відділення "Сестринська справа") займе місце заступника голови студентської ради. На місце Голови студентьскої ради призначена Аліна Тахтаул (студентка ІІ курсу групи "А" відділення "Сестринська справа"). Також нагадаємо, що у зв'язку з розподілом голосів на виборах студентьского самоврядування,  місце секретаря у персональному складі студентської ради гуртожитку зайняла Ольга Сметана (студентка ІІІ курсу групи "В" відділення "Сестринська справа"). 
 


ДЕНЬ ВИБОРІВ


11 лютого 2016 року у КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР відбулися вибори на посаду Голови студентської ради гуртожитку. Голосування відбувалося шляхом загального, рівного, таємного голосування простою більшістю голосів студентів. Після підрахунку результатів, голоси були розподілені таким чином:
77 голосів – Марія Свідерська (студентка ІІ курсу, групи "А" відділення "Сестринська справа")
64 голоси – Аліна Тахтаул (студентка ІІ курсу, групи "А" відділення "Сестринська справа")
63 голоси – Ольга Сметана (студентка ІІІ курсу, групи "В" відділення "Сестринська справа")

Таким чином, простою більшістю голосів, Головою студентської ради гуртожитку обрана – Марія Свідерська.
Колектив студентів та викладачів бажає лідеру та новій команді злагодженості, натхнення та досягнення поставлених цілей.
Особлива подяка висловлюється вихователям та студентам, які брали участь в організації виборів.

 


ДЕНЬ СТОМАТОЛОГА


9 лютого 2016 року у КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР святкували Міжнародний день стоматолога. Силами студентів і кураторів груп був створений концерт на честь цього свята з танцями, піснями і привітаннями. Адміністрація та викладачі вітають студентів відділення "Стоматологія ортопедична" та бажають натхнення, успіхів і відданості своїй справі.


 


СПАРТАКІАДА ВИКЛАДАЧІВ І ПРАЦІВНИКІВ


4 січня 2016 року у КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР вібдулася спартакіада викладачів і працівників учбових закладів Запорізької облорганізації фізкультурно-спортивного товариства "Спартак". Програма змагань складалася з таких видів спорту: настільний теніс, шашки, волейбол. У загальнокомандному заліку І місце посіла команда – КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР; ІІ місце – Запорізьке музичне училище ім. І.П.Майбороди; ІІІ місце – Запорізьке вище професійне училище моди і стилю. Вітаємо команди-переможців!


 


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ


28 січня 2016 року о 16.00
у КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР відбудеться
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ (актова зала).
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш заклад. 


 


ПЕТИЦІЇ


                                            Шановні колеги та студенти!
Для збереження статусу технікумів та коледжів у системі освіти України просимо підтримати звернення до Президента України. Для цього необхідно підтримати дві петиції, що створені на офіційному українському сайті Президента України.

1. На сайті   petition.president.gov.ua спочатку знайти одну із петицій:
Місце технікумів та коледжів у системі освіти України
https//petition.president.gov.ua/ petition/18160
Щодо статусу технікумів та коледжів
https//petition.president.gov.ua/ petition/17901
2.Оформити право доступу для підтримки петиції: спочатку виконати дію «Авторизуватись» та отримати на електронну пошту інформацію про наступні дії.
3.Відповідно до інструкції виконати дію «Зареєструватись», а після того, як отримаєте повідомлення про те, що Ви зареєстровані, виконати дію «Підтримати петицію».

Увага! Підтримувати необхідно обидві петиції
 


З НОВИМ РОКОМ


Шановні студенти, адміністрація, викладачі, працівники та наші колеги, прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим 2016 Роком !

 


НОВИЙ РІК У ЗМК


Нещодавно в КВНЗ "ЗМК" ЗОР у приміщення гуртожитку відбувся святковий концерт присвячений Новорічним святам. У заході прийяли участь студенти усіх курсів та спеціальностей, а також викладачі та адміністрація. Концерт був наповнений гумором, різноманітними конкурсами та піснями. У гостей свята залишилась купа незабутніх врежень та задоволення. Особлива подяка організатору концерту – Касаткіній Марині Володимирівні (вихователь гуртожитку), а також фотокореспонденту, звукооператорам, адміністрації, студентам.


 


ПАТРІОТИЧНЕ СВЯТО 


Підтримати бойовий дух бійців 55-й артбригади піснями і танцями вирішили запорізькі активісти, у тому числі КВНЗ "ЗМК" ЗОР.  На території військової частини влаштували патріотичне свято. На сцені майбутні медики демонстрували акторські таланти. Спеціально для солдатів розіграли мініатюру з життя фельдшера. Зізнаються, перед артилеристами виступають вже не вперше і кожного разу намагаються підготувати для глядачів що-небудь нове.Як говорить співробітник КВНЗ "ЗМК" ЗОР та учасник концерту Євген Доценко: «Це дуже важливо, вони бачать, що їх підтримують, про них не забувають. Що підтримують їхній дух, студенти, запорожці усі з ними».
"Звичайно, наші хлопці не були на війні, не знають, як там лячно, у нас трішечки театру притаманне в цій сценці, але ми вибачаємося. І дякуємо солдатам, що ми: і мої діти, і наші студенти, не бачили цієї страшної війни, яка зараз йде і схиляємося перед їх героїзмом", – говорить Тетяна Тарасевич, заступник директора з виховної роботи медичного коледжу.


 Погоджується з ними солдат 55 артилерійської бригади Анатолій Шевченко, хлопець каже: «Приємно. Кожен день казарма, заняття, навчання, а вони підняли наш дух, трохи розвеселили. Так що, ми дуже задоволені і спасибі їм велике».
Самі військові зізнаються такі акції дійсно піднімають бойовий дух і допомагають відволіктися від суворих армійських буднів. Нагадаємо, зараз на сході нашої країни несуть службу близько 3-х тисяч запорізьких військових.

ВІДОМАТЕРІАЛИ ЦІЄЇ ПОДІЇ:
https://www.youtube.com/watch?v=36nyg-xDUG0
http://mtm.zp.ua/2015/12/09/studentyi-ustroili-patrioticheskiy-prazdnik-soldatam/

https://www.youtube.com/watch?v=lXzAzpEULBk

 


ЗАСІДАННЯ ГУРТКА


3 грудня відбулося відкрите засідання гуртка "Педіатр і акушерки" керівниками якого є викладачі: Глущенко Ю.В., Москалькова Н.М.. Тема засідання: "Індекс маси тіла та його значення. Народні прикмети пов`язані з вагітністю". Гуртківці: студенти ІІІ курсу групи "Б" відділення "Лікувальна справа" – Головченко Т., Дрьомін Д., Єременко В., Іванова Г.. Гостями стали студенти третього курсу та викладачі: Козлова М.В., Каменєва Н.В., Лук`яненко О.Ю., Прачкевич Л.М., Дятлова Н.О.


 


МУЗЕЙ АНАТОМІЇ ЗНДМУ


13 листопада студенти ІІІ курсу, групи "В" відділення "Сестринська справа" спільно з викладачем Шапоренко Л.В., завідувачем науково-методичої лабораторії Лук`яненко О.Ю. відвідали музей анатомії у Запорізькому національному державному медичному університеті. Студентам презентували експонати музею, провели екскурсію.


 


КОНФЕРЕНЦІЯ У ПАЛАЦІ КУЛЬТУРИ "ОРБІТА"


13 листопада у палаці культури "Орбіта" студенти ІІІ курсу групи "В" відідлення "Сестринська справа" і викладачі Бурмістрова Л.М., Шапоренко Л.В., завідувач науково-методичної лабораторії Лук`яненко О.Ю. взяли участь у конференції "Діабет — сучасні методи діагностики, профілактики, лікування". Ведуча конференції Єрьоменко Н.М. (завідувач відділеня ендокринології КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня") відповіла на запитання студентської аудиторії. За активну участь у роботі заходу організатори презентували лікувальні чаї, літературу. Студенти виграли в лотереї глюкометр, який буде використований на практичних заняттях. Такий вид навчально-виховної роботи є елементом гуманної педагогіки і сприяє кращому розумінню обраної професії. 


ХОДА МИРУ


13 листопада  студенти і викладачі КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР прийняли  активну участь у ході миру від головного корпусу ЗНТУ до будинку Облдержадміністрації. Взяли участь у мітингу, спілкувались з однолітками з різних навчальних закладів міста. Активно підтримували виступ гурту "Друга ріка".


 


ПОЧЕСНА ГРАМОТА


17 листопада 2015 року у кіноконцертному залі ім. О.Довженка відбувся міський захід з нагоди святкування Міжнародного для студентів. Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради за активну громадську діяльність нагороджена студентка ІІІ курсу групи "Б" відділення "Стоматологія ортопедична" КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР –Дуриніна Єлизавета Сергіївна.
Адміністрація і студентська громада щиро вітають Лізу і бажають здоров'я, успіхів та активної життєвої позиції.
 


ДЕНЬ СТУДЕНТА


17 листопада – Міжнародний День студента, який традиційно святкується гучно і весело у всьому світі. Він є своєрідним професійним святом студентства, яке нагадує суспільству про найпрогресивніше покоління, його бурхливу енергію, перспективність та важливість для майбутнього.Студентські роки завжди найяскравіші у житті кожної людини. Час, коли всі безсонні ночі, складання іспитів стираються з пам’яті тому, що вечори з друзями, веселі прогулянки, море нових знайомств майже повністю замінюють їх.
У КВНЗ "ЗМК" ЗОР колектив викладачів також привітал студентів з цим чудовим святом. Студентів пригощали солодощами з різноманітними побажаннями.


Прийміть щирі вітання до цього чудового свята, а також побажання здоров'я, успіхів та активної життєвої позиції. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою мету і досягати її – таким має бути кредо сучасного студента. Нехай святкування дня студента дозволить вам у повному обсязі насолодитись молодістю та свободою, а оточуючі не судять строго і з розумінням ставляться до не приборканої юнацької енергії.
 


АЛЕЯ ПОКОЛІНЬ


Восени 1983 року на території щойно збудованого приміщення ЗМУ, трудовим колективом спільно зі студентами, була висаджена «алея Слави» з берізок і ялинок. Сьогодні це місце перетворилося у паркову зону.

Весною, коли вся країна вшановувала 70-тиріччя Великої Перемоги, колектив і студенти КВНЗ «ЗМК» ЗОР провели благодійну акцію, своїми силами придбали вічнозелені насадження і заклали нову алею – «алею Пам’яті» загиблим у Другій Світовій війні, воїнам в АТО.

Продовжуючи славні традиції 12 листопада 2015 року разом з бійцями 55-ої артилерійської бригади, які подарували понад 100 молодих дерев (горобини, липи, клени) було закладено третю алею – «алею Поколінь».
 В цьому заході прийняли участь гості:
Власова Тетяна Василівна – волонтер;
Зворигіна Наталя Григорівна – власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» в Запорізькій області;
Михайлов Микола – колишній журналіст, учасник АТО;
дміністрація, викладачі та студенти КВНЗ «Запорізький медичний коледж» ЗОР.
 Студенти-волонтери медичного коледжу збирають  кошти для закупівлі медикаментів, предметів побуту, продуктів харчування для бійців у зоні АТО. Допомагають пораненим. Впевнені, що ця акція буде нагадувати про героїв, котрі захищали цілісність і незалежність нашої держави.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ ВІДЕОСЮЖЕТИ ДО ЦІЄЇ ПОДІЇ:
https://www.youtube.com/watch?v=8nMviqBjLYo
https://www.youtube.com/watch?v=yhcCvzSZ5Zs#t=356
 


ВИСТАВКА-ЯРМАРОК


5,6,7 листопада 2015 року відбулася виставка-ярмарок навчальних закладів та освітніх послуг у виставковому центрі «Козак-Палац». КВНЗ «Запорізький медичний коледж» ЗОР  прийняв активну участь у цьому заході.  

 

В цілому у виставкому комплексі були представлені навчальні заклади Запорізького регіону та інших міст України, зокрема – КИЇВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ, ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ, ЧЕРКАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ІМ.ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ «ХАІ», а також освітні центри та представництва освіти за кордоном – Чехії, Китаю, США.

Від нашого навчального закладу були наступні представники:
– Омельчак Еліна Юріївна – фахівець з профорієнтації випускників;
– 
Доценко Євген Станіславович – лаборант науково-методичної лабораторії;
Олєшкевич Марія – студентка ІV-В спеціальності «Лікувальна справа»;
Степанович Міріана – студентка ІV-А спеціальності «Сестринська справа»;
Білобородов Ілля – студент ІІІ-А спеціальності «Стоматологія ортопедична»;
– 
Дуриніна Єлизавета – студентка ІІІ-Б спеціальності «Стоматологія ортопедична» – фотокореспондент, 
 на чолі з керівником профорієнтаційного штабу коледжу 
– Гладиш Оксаною Анатоліївною.

Наша команда проводила профорієнтаційну роботу таким чином:
– представляли показ відео-матеріалів з конкурсу «Презентація спеціальностей», спортивних змагань, навчально-виробничого та виховного процесу, «Дня здоров’я» ;
– проводилися бесіди з абітурієнтами, відповідали на запитання щодо навчально-виховного процесу, проживання у гуртожитку, умов прийому на навчання в 2016 році.– акцентували увагу щодо проведення набору на курси підготовки до ЗНО з 7 листопада і проведення «Дня відкритих дверей» 9 грудня 2015 року та в квітні 2016 року;
– розповсюджували рекламні матеріали, зокрема буклети, листівки, презентували плакати з фотографіями студентів різних спеціальностей, кубки перемог спортивних змагань та загалом яскраво представили дизайн нашого виставкового місця.
– для привернення уваги майбутніх студентів проводили вимір всім бажаючим тиску, пригощали солодощами «Швидка допомога».


Презентації навчальних закладів освітніх центрів, агенцій були проведені на високому рівні з використанням комп’ютерних технологій, засобів маркетингового просування кожного закладу освіти та заохочувальних і розважальних заходів. Кожний навчальний заклад був нагороджений дипломом учасника виставки освіти 2015.

Будучи учасником такої виставки вперше, наш КВНЗ «Запорізький медичний коледж» ЗОР та наша команда від коледжу виглядали гідно, але, звісно, є над чим попрацювати наступного разу, які новації впровадити в майбутньому. Для нашого закладу це перший крок до відомості серед широкої студентської та абітурієнтської аудиторії міста, області й України взагалі.