Підняттям прапору ВМСУ

ПІДНЯТТЯ ПРАПОРУ ВМСУ


29 листопада 2018 року на Майдані Героїв перед будівлею Запорізької обласної ради на знак підтримки українських військових катерів «Бердянськ», «Нікополь» та буксиру «Яни Капу», що були атаковані російськими військовими кораблями та авіацією, урочисто підняли прапор Військово-морських сил України.

Побажавши швидкого одужання старшому матросу Андрію Артеменку, матросам Андрію Ейдеру та Василю Сороці, мужності та сили духу всім військовослужбовцям Військово-Морських Сил України, які перебувають у російському полоні, запоріжці, серед яких директор, викладачі  і студенти КВНЗ "Запорізький медичний коледж" ЗОР, відстояли молебень представників релігійних конфесій.
– Сьогодні в полоні не тільки українські моряки. В полон страху і неправди намагаються загнати український народ. Ми не дозволимо цього! Кожну хвилину кожен з нас на своїх робочих місцях буде робити все для того, щоб наша Запорізька область і наша країна жили в мирі і спокої, щоб наші діти ходили до шкіл, а батьки могли отримувати необхідну медичну допомогу. Давайте гуртуватись! Від нашої з вами відповідальності залежить сьогодення і майбутнє України, – сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков під час проведення церемонії підняття прапору ВМСУ.
Він висловив сподівання, що для вирішення конфліктної ситуації в Азово-Керченській протоці будуть включені дипломатичні засоби, і міжнародна спільнота, яка підтримує Україну, допоможе країні вийти переможцем.