Радіодиктант


РАДІОДИКТАНТ


9 листопада 2020 року, відбувся ювілейний XX Всеукраїнський радіодиктант національної єдності-2020  в ефірі «Суспільної студії» на телеканалі «UA: Перший». Традиційно в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського облаштували місце для написання радіодиктанту, куди запросили відомих українських діячів та зірок.
Радіодиктант національної єдності розпочався о 9:05. Ведучі Інна Москвіна та Роман Коляда розказали історію радіодиктанту та головні нововведення цього року. А вже о 9:30 акторка Римма Зюбіна розпочала читати сам радіодиктант, текст якого створив письменник і видавець Іван Малкович.
Викладачі, співробітники та студенти коледжу також долучилися до радіодиктанту з дотриманням протиепідемічних заходів, а студенти коледжу приєдналися у дистанційному режимі.


ФОТОРЕПОРТАЖ


Текст радіодиктанту писали від руки на аркуші паперу, який можна сфотографувати і надіслати на електронну адресу  rd@ukr.radio.
Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
Текст диктанту оприлюднять на сайті  «Українського радіо» 11 листопада 2020 об 11:00.