Спортивне життя

 

 


День здоров`я


        

      У комунальному вищому навчальному закладі «Запорізький медичний коледж» Запорізької обласної ради існує багато традицій. Одна з найяскравіших – щорічне традиційне святкування «Дня здоров’я»  (вересень) присвяченого «Фізичній культурі та спорту в Україні». Дійство проводиться під гаслом – «Коледж – територія здоров’я». Це свято для студентів, у рамках якого вони знайомляться, згуртовуються в групи, розкривають свої творчі здібності, таланти, тощо. Студенти прагнуть до перемоги, беручі участь у таких конкурсах:

–  конкурс «Привітання» (емблема, девіз, назва команди)
–  конкурс «Театралізована спортивна зарядка»
–  конкурс студентської газети – «Мій коледж – найкращий коледж»
–  конкурс «Спортивні естафети»
–  конкурс «Бівуак здорового харчування»
–  конкурс «Художня самодіяльність».

Родзинкою свята стало запрошення бійців 9 полку особливого призначення Національної гвардії та 55 артилерійської бригади, волонтерів, представників ЗМІ, журналістів, які прийняли активну участь у складах  команд, конкурсах, роботі журі. Проведено дружній турнір з футболу між командами «Запорізький медичний коледж» – «Національна гвардія».

Підсумком свята стало нагородження найактивніших команд у різних номінаціях, переможці – група ІІ-А відділення «Фармація» (куратор Луць В.В.), отримала головний приз – перехідний кубок переможців та екскурсію до кінного театру.

Такого яскравого свята, котре пройшло на високому рівні, не було б без участі кураторів груп, завідуючих відділенням, адміністрації, гостей та самих студентів.