28 грудня, напередодні Нового року, здобувачі освіти коледжу під керівництвом кураторів Катерини Яковлєвої та Анжеліки Ємець провели святкову акцію для поранених і хворих військовослужбовців.
Студенти висловлювали свою підтримку і піднімали дух мужнім героям, співаючи різдвяні колядки і частуючи смаколиками, чим викликали цілий вир емоцій.
Щиро дякуємо захисникам і захисницям за можливість святкувати цей Новий рік під рідним прапором і на своїй землі, студентам – за активність і щирість, викладачам – за національно-патріотичне виховання і формування громадянської позиції молоді.
Слава Україні! Зі святом!
![](http://zbmk.zp.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-da539355b5e3b5822c26be08a2fc48fc-V.jpg)