IMG_9391
Минулі події
Акція “Збір та виготовлення окопних свічок для ЗСУ”
На виконання Стратегії національно-патріотичного виховання та з метою підтримки Збройних сил України, Національної Гвардії України, інших військових формувань комунальний заклад "Обласний центр патріотичного виховання молоді" Запорізької обласної ради сумісно з ГО "Юнацький Корпус Запоріжжя" запропонував долучитися
Посвята першокурсників в студенти
Шановні студенти першого курсу денної форм навчання! Урочиста посвята в студенти відбудеться 31 серпня 2021 року о 09.00 годині біля навчального корпусу КЗ "ЗМФК "ЗОР. Форма одягу — білий халат і медична шапочка. Навчальний процес для студентів першого курсу розпочнеться з 01 вересня 2021 року.
Оберіг для Героїв
З метою підтримки, підняття морального та бойового духу військовослужбовців Збройних Сил України, Національної Гвардії України, інших військових формуваньздобувачі освіти та викладачі КЗ "Запорізький медичний фаховий коледж" ЗОР взяли активну участь у патріотичній, колективній акції "Оберіг для Героїв".

